Profil společnosti

Firma s tradicí od r. 1990 se při svém vzniku zaměřila na dodávky základních komponent, přístrojové a měřící techniky a dodávky technologií pro farmaceutický a potravinářský průmysl. Cílem bylo zajistit kompletní dodavatelsko - inženýrské služby, včetně servisu. V roce 1998, který byl pro firmu velmi významným mezníkem, proběhla transformace společnosti do nynější formy. V dalších letech činnosti společnosti dochází k rozšíření portfolia a je navazována spolupráce s partnery v oblasti armatur, komponent, ventilů, procesní měřící techniky a čerpadel.

Oblastí působnosti je potravinářský, farmaceutický průmysl, biotechnologie, chemický průmysl, petrochemie, úprava vody, papírenství a celulóza, energetika, keramický průmysl a zpracovatelský průmysl.

Firma REGOM INSTRUMENTS je díky širokému dodavatelskému portfoliu a bohatým zkušenostem schopna zajistit dodávky armatur, komponent, čerpadel, přístrojů a zařízení.

Cílem společnosti REGOM INSTRUMENTS je poskytování kvalitních služeb a spolehlivých dodávek pro co nejširší okruh zákazníků.

Máte zájem o produkt?

Kontaktujte nás!

Vyplňte tento krátký formulář a jeden z našich obchodních zástupců se Vám urychleně ozve zpět.

Nechcete-li čekat, zavolejte na číslo:
241 402 206

Jméno a příjmení (*)

Vyplňte, prosím, pole Jméno a příjmení
Email (*)

Zadejte platný e-mail
Telefon (*)

Vyplňte kontaktní telefon

Pole označená hvězdičkou (*) jsou povinná

Produkt

Poznámka

Neplatný Vstup