Profil společnosti

Firma s tradicí od r. 1990 se při svém vzniku zaměřila na dodávky základních komponent, přístrojové a měřící techniky a dodávky technologií pro farmaceutický a potravinářský průmysl. Cílem bylo zajistit kompletní dodavatelsko - inženýrské služby, včetně servisu. V roce 1998, který byl pro firmu velmi významným mezníkem, proběhla transformace společnosti do nynější formy. V dalších letech činnosti společnosti dochází k rozšíření portfolia a je navazována spolupráce s partnery v oblasti armatur, komponent, ventilů, procesní měřící techniky a čerpadel.

Oblastí působnosti je potravinářský, farmaceutický průmysl, biotechnologie, chemický průmysl, petrochemie, úprava vody, papírenství a celulóza, energetika, keramický průmysl a zpracovatelský průmysl.

Firma REGOM INSTRUMENTS je díky širokému dodavatelskému portfoliu a bohatým zkušenostem schopna zajistit dodávky armatur, komponent, čerpadel, přístrojů a zařízení.

Cílem společnosti REGOM INSTRUMENTS je poskytování kvalitních služeb a spolehlivých dodávek pro co nejširší okruh zákazníků.

 

   Nově certifikace ČSN EN

                ISO 9001:2016

ISO

Kategorie e-shopu Easy

Dokumenty ke stažení